Ağva Armoni Motel

Ağva Armoni Motel Yemyeşil doğanın içerisinde Göksu ve Yeşilçay dereleri arasında masmavi denizin tadını, otel anlayışında ve kalitesinde tamamı restore edilmiş yepyeni odalarımızda tatilinizi yada hafta sonunuzu geçirebilirsiniz. Ağva, Karadeniz kıyısında 3 km. uzunluğunda kumsala sahip Ağva'da güzel bir konumda gönlünüzce bir tatil imkanı...

Odalarımızın hepsinde ; Klima, Lcd Tv - Uydu Yayını, Wc-Banyo, Saç kurutma makinası standart olarak hizmetinize sunulmaktadır. Balkonlu odalarımız mevcuttur. Pansiyonumuza ait Bahçemiz ,Kamelyamız ve Genel Balkonumuz bulunmaktadır. Denize ve derelere yürüme mesafesinde olan pansiyonumuzda siz konuklarımızı en iyi şekilde ağarlamaktan memnunuyet duyarız.

Fotoğraflar

İletişim bilgileri

Telefon: +90 0216 721 73 66
Gsm: +90 535 668 88 72
Email: info@armonimotel.com
Web: www.armonimotel.com
Rezervasyon ve bilgi isteği: Rezervasyon ve bilgi isteği göndermek için buraya tıklayınız.

Not: Sayfamızda bulunan bu yazının tüm hakkı tarafımızca noter huzurunda tastiklenmiş olup, sitenizde yayınlamak istediğiniz takdirde www.agvaotelleri.org adresine bağlantı vermeniz ve yazı kaynağını göstermeniz mecburidir, aksi davranışlarda yazımızın yayınlandığı sayfalar hakkında yasal işlem başlatılacağını tüm hakkı saklı olarak bildirmiş oluruz. Sayfanın yayınlanması için aşağıdaki texti yazının sonuna ekleyiniz.

Kaynakça: www.agvaotelleri.org