Ağva Beyaz Konak Otel

Ağva Beyaz Konak Otel; Ağva'nın tam merkezinde yar alan bir lokasyonda birbirinden güzel odaları ve yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile Türk mimarisini yansıtan yapısı ile müşterilerinin iyi bir tatil geçirmesi için merkesi bir konumda hizmet veren bir işletmedir.

Odalarımız birbirinden farklı şekilde dekore edilmiştir, oda özelliklerimiz arasında jakuzili, balkonlu, şömineli, süit özellikleri bulunan, tüm odalarımızın içerisinde klima, dev ekran lcd tv, uydu, ücretsiz internet, mini bar, lüks banyo ve wc standart olarak sunulmaktadır.

Ağva nın en iyi oteli olmak için yola çıkmış bir düşünce ile, en iyi hizmeti vermeye çalışan ekibini bir araya getirdik. Ağva Beyaz Konak Otel farkını yaşayabilmek için sizleride aramızda görmek istiyoruz.

Fotoğraflar

İletişim bilgileri

Rezervasyon ve bilgi isteği: Rezervasyon ve bilgi isteği göndermek için buraya tıklayınız.

Not: Sayfamızda bulunan bu yazının tüm hakkı tarafımızca noter huzurunda tastiklenmiş olup, sitenizde yayınlamak istediğiniz takdirde www.agvaotelleri.org adresine bağlantı vermeniz ve yazı kaynağını göstermeniz mecburidir, aksi davranışlarda yazımızın yayınlandığı sayfalar hakkında yasal işlem başlatılacağını tüm hakkı saklı olarak bildirmiş oluruz. Sayfanın yayınlanması için aşağıdaki texti yazının sonuna ekleyiniz.

Kaynakça: www.agvaotelleri.org