Ağva Club Grand Becassier

Ağva Club Grand Becassier geniş bir araziye kurulu Göksu nehri kenarında yer alan 39 oda 100 yatak kapasitesi ile Ağva'nın en büyük otellerinden biridir.

Ağva Club Grand Becassier adını Çulluk kuşundan almaktadır, bu yüzdendir ki Ağva'da Çulluk otel olarakda bilinir.

Özel otoparkı, geniş ve büyük iskelesi, nehir kenarındaki barı eşine az rastlanır türden hizmetleri ile Club Grand Becassier göz dolduruyor.

Fotoğraflar

ağva butik otel resepsiyonağva club grand becassier odasıağva butik otel resmiağva butik otel bahçe resmiağva nehir kenarı resmiağva butik otel dış resmiağva havuz kenarıağva şezlongağva masa tenisiağva yüksek görüntüağva butik otel resmiağva oyun sahasıağva butik otel resimlerindenağva oyun parkıağva oyun parkıağva oyun parkıağva oyun parkıağva oyun parkıağva oyun parkıağva oyun parkı

İletişim bilgileri

Telefon: +90 0216 721 75 75
Fax: +90 0216 721 73 68
Email: info@clubgrandbecassier.com
Web: www.clubgrandbecassier.com
Gps: 41.129389,29.844891
Rezervasyon ve bilgi isteği: Rezervasyon ve bilgi isteği göndermek için buraya tıklayınız.

Not: Sayfamızda bulunan bu yazının tüm hakkı tarafımızca noter huzurunda tastiklenmiş olup, sitenizde yayınlamak istediğiniz takdirde www.agvaotelleri.org adresine bağlantı vermeniz ve yazı kaynağını göstermeniz mecburidir, aksi davranışlarda yazımızın yayınlandığı sayfalar hakkında yasal işlem başlatılacağını tüm hakkı saklı olarak bildirmiş oluruz. Sayfanın yayınlanması için aşağıdaki texti yazının sonuna ekleyiniz.

Kaynakça: www.agvaotelleri.org