Ağva Dreamweaver Vilage (Kızıldereli Köyü)

Dreamweaver Village Şile ve Ağva arasında yer alan Akçakese köyünde tam bir kızıldereli köyü konseptinde hazırlanmış, farklı, özel bir tesistir. Woody Ville (Kovboy kasabası) ile yan yana ve aynı ailenin işletmesi olan Dream Weaver Vilage'da hiç sıkılmadan güzle bir tatil geçirebilirsiniz.
Kızıldereli köyümüz 2011 yılında hizmete girmiş olup dünyada ilk defa Amerikan yerlileri gibi yaşayabileceğiniz bu farklı ve özel dünyayı yaşayarak öğrenebileceğiniz bir köydür. Amerikan yerlilerinin yaşamlarının ana öğesi olan ( Tepees) çadırlarda konaklayabilir , doğanın içinde kızılderili ateşi yakabilir, sabah duşlarını denizde yapabilirsiniz...

Fotoğraflar

İletişim bilgileri

Telefon: +90 0216 727 70 22
Gsm: +90 532 507 75 50 - 0532 273 77 08
Email: info@dreamweavervillage.com
Web: www.dreamweavervillage.com
Rezervasyon ve bilgi isteği: Rezervasyon ve bilgi isteği göndermek için buraya tıklayınız.

Not: Sayfamızda bulunan bu yazının tüm hakkı tarafımızca noter huzurunda tastiklenmiş olup, sitenizde yayınlamak istediğiniz takdirde www.agvaotelleri.org adresine bağlantı vermeniz ve yazı kaynağını göstermeniz mecburidir, aksi davranışlarda yazımızın yayınlandığı sayfalar hakkında yasal işlem başlatılacağını tüm hakkı saklı olarak bildirmiş oluruz. Sayfanın yayınlanması için aşağıdaki texti yazının sonuna ekleyiniz.

Kaynakça: www.agvaotelleri.org