Ağva El Rio Motel

Ağva El Rio Motel 15 oda 35 yatak kapasiteli Göksu nehri kıyısında bulunan ve uzun yıllardır hizmet verdiği müşterileri tarafından hayranlık uyandıran bir aile işletmesidir.

Otelimiz Ağva'nın en çok talep edilen bölgesi olan Göksu nehri kenarında olup odalarımız nehir ve dağ manzaralıdır, denize 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde olan El Rio Motel'de deniz bisikleti, kano, dağ bisikleti gibi aktiviteler ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Ağva El Rio Motel'in tüm odalarında televizyon, duş, tuvalet, wireless internet bağlantısı bulunmakta olup üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile konaklayan müşteriler tarafından beğeni kazanan bir işletmedir.

Fotoğraflar

ağva elrio motelağva elrio motelağva elrio motelağva elrio motelağva elrio motelağva elrio motelağva elrio motelağva elrio motelağva elrio motelağva elrio motelağva elrio motelağva elrio motelağva elrio motelağva elrio motelağva elrio motel

İletişim bilgileri

Telefon: +90 0216 721 72 80
Fax: +90 0216 721 72 81
Email: info@elriomotel.com
Web: www.elriomotel.com
Gps: 41.124649,29.849752
Rezervasyon ve bilgi isteği: Rezervasyon ve bilgi isteği göndermek için buraya tıklayınız.

Not: Sayfamızda bulunan bu yazının tüm hakkı tarafımızca noter huzurunda tastiklenmiş olup, sitenizde yayınlamak istediğiniz takdirde www.agvaotelleri.org adresine bağlantı vermeniz ve yazı kaynağını göstermeniz mecburidir, aksi davranışlarda yazımızın yayınlandığı sayfalar hakkında yasal işlem başlatılacağını tüm hakkı saklı olarak bildirmiş oluruz. Sayfanın yayınlanması için aşağıdaki texti yazının sonuna ekleyiniz.

Kaynakça: www.agvaotelleri.org