Ağva Gizemli Nehir

Ağva Gizemli Nehir; Göksu kıyısında kurulu 10 adet bungalov ev ve 4 adet taş evden oluşan nezih işletmelerimizden biridir, Ağva merkezine ve deniz kenarına yürüyerek 3 dakikalık uzaklıkta bulunan Gizemli Nehir geniş bir arazi üzerine kurulu, etrafında meyve bahçelerinin bulunduğu ilk bakışta temizliğinin ve şıklığının göze çarptığı işletmelerden biridir.

Ağva Gizemli Nehir yaz ve kış sezonlarında farklı güzellikleri iç içe yaşayabileceğiniz nadide işletmelerden biridir. Otelimizin nehir kıyısında bulunan a la carte restoranında birbirinden leziz yemek çeşitlerimizi nehire sıfır restoranımızda tadabilirsiniz.

Fotoğraflar

İletişim bilgileri

Telefon: +90 0216 721 71 37
Fax: +90 0216 721 71 57
Email: info@agvagizemlinehir.com
Web: www.agvagizemlinehir.com
Gps: 41.128221,29.844736
Rezervasyon ve bilgi isteği: Rezervasyon ve bilgi isteği göndermek için buraya tıklayınız.

Not: Sayfamızda bulunan bu yazının tüm hakkı tarafımızca noter huzurunda tastiklenmiş olup, sitenizde yayınlamak istediğiniz takdirde www.agvaotelleri.org adresine bağlantı vermeniz ve yazı kaynağını göstermeniz mecburidir, aksi davranışlarda yazımızın yayınlandığı sayfalar hakkında yasal işlem başlatılacağını tüm hakkı saklı olarak bildirmiş oluruz. Sayfanın yayınlanması için aşağıdaki texti yazının sonuna ekleyiniz.

Kaynakça: www.agvaotelleri.org