Ağva Kapım Otel

Ağva Kapım Otel her butik otelin olması gerektiği gibi bir aile işletmesidir.
Uzunca yıllar yapılan motorsiklet gezileri sayesinde görerek, yaşayarak elde ettiğimiz tatil mekanları hakkındaki tecrübemizi, güler yüzlü kişiliğimiz ile birleştirerek kurduğumuz Kapım Otel ‘de misafirlerimizi neler bekliyor?

Doğa harikası bir ortam, üstelik İstanbul gibi bir metropole 1,5 saat uzaklıkta.

Bir yanda Göksu, diğer yanda Yeşilçay derelerinin Karadeniz e 4 km.lik bir kumsalla döküldüğü bir yer. Dere, deniz, orman dolayısı ile tüm yeşil ve mavi tonlarını görebileceğiniz bir doğa.

Çılgınca eğlencelerden ziyade, dinlenme, doğa sporları ve romantizm odaklı bir ortam.

Konumu gereği 12 ay istediğiniz anda tatil yapabileceğiniz nadir yerlerden Kapım Otel .

İlkbahar, yaz, sonbahar, kış olmak üzere her mevsimde ayrı keyif alınacak ve kısa süreli tatillerin, hafta sonlarının değerlendirilebileceği bir atmosfer.

Düşünün ki; bol oksijen dolu doğa yürüyüşleri, bakir doğa manzarası eşliğinde 4 saat dere üzerinde deniz bisikleti keyfi, yazın deniz, kışın şömine eşliğinde sıcak şarap, iskele üzerinde bol çeşitli ve kaliteli sabah kahvaltısı, balık, köfte, tavuk gibi ızgara çeşitleri ile güzel bir akşam yemeği.

Gelenleri evimize gelen misafirlerimiz gibi ağırlamak istedik ve bu sebeple oda sayımızı da olabildiğince az tuttuk. Gidebileceğiniz bir kapınız da burda olsun istedik ve adımızı bu sebeple KAPIM koyduk…Tatil kapım, huzur kapım, dinlenme kapım…..

Biz Kapım Otel ’i işletirken çok eğleniyor ve çok keyif alıyoruz .Böyle bir yere tatile gitseydik ne bekler isek, misafirlerimize de onu sunmaya çalışıyoruz…

Buyrun bize konuk olun.

Fotoğraflar

İletişim bilgileri

Telefon: +90 0216 721 84 61
Gsm: +90 532 257 88 54
Email: info@kapimotel.com
Web: www.kapimotel.com
Gps: +41° 7' 51.48", +29° 50' 31.45"
Rezervasyon ve bilgi isteği: Rezervasyon ve bilgi isteği göndermek için buraya tıklayınız.

Not: Sayfamızda bulunan bu yazının tüm hakkı tarafımızca noter huzurunda tastiklenmiş olup, sitenizde yayınlamak istediğiniz takdirde www.agvaotelleri.org adresine bağlantı vermeniz ve yazı kaynağını göstermeniz mecburidir, aksi davranışlarda yazımızın yayınlandığı sayfalar hakkında yasal işlem başlatılacağını tüm hakkı saklı olarak bildirmiş oluruz. Sayfanın yayınlanması için aşağıdaki texti yazının sonuna ekleyiniz.

Kaynakça: www.agvaotelleri.org