Ağva Lethe Exclusive Hotel

Adını yunan mitolojosindeki yer altında akan beş nehirden biri olan Lethe'den alan Ağva Lethe Exclusive Hotel Ağva da nehir kenarında kurulmuş olup, Ağvanın en ayrıcalıklı işletmeleri arasına girmiştir.
Farklı tasarımı ve alışılagelmişin dışındaki hizmet anlayışı ile misafirlerine özel bir tatil anlayışı sunan Ağva Lethe Hotel, misafirlerini karmaşa ve gürültüden uzak, kendilerini özel hissedebilecekleri bir tatil imkanı sunmakta.
Ağva Lethe Hotel; Nehir kenarında iskele restoranı, bahçesinde barı, hamak bahçesi ve odalarındaki özel jakuzileri ile hemen eşdeğerlerinden ayrılan ve üst düzey kaliteye sahip hizmet anlayışı ile misafirlerine iyi bir tatil vaadi sunmaktadır.


Sizde kendinizi ayrıcalıklı bir tatilin içinde hissetmek istiyorsanız Lethe Hotel sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

Fotoğraflar

İletişim bilgileri

Telefon:+90 216 721 71 88
Gsm: +90 545 309 04 14
Email: booking@lethehotel.com
Web: www.lethehotel.com
Rezervasyon ve bilgi isteği: Rezervasyon ve bilgi isteği göndermek için buraya tıklayınız.

Not: Sayfamızda bulunan bu yazının tüm hakkı tarafımızca noter huzurunda tastiklenmiş olup, sitenizde yayınlamak istediğiniz takdirde www.agvaotelleri.org adresine bağlantı vermeniz ve yazı kaynağını göstermeniz mecburidir, aksi davranışlarda yazımızın yayınlandığı sayfalar hakkında yasal işlem başlatılacağını tüm hakkı saklı olarak bildirmiş oluruz. Sayfanın yayınlanması için aşağıdaki texti yazının sonuna ekleyiniz.

Kaynakça: www.agvaotelleri.org