Ağva Nirvana Otel

Otelimiz 2500m2 alan içerisinde tamamı kütük çam ağacından yapılmış olup çevresinde siz değerli konuklarımızı rahatsız edici tüm seslerden yoksundur.
Şehir hayatından uzaklaşmak ve kuş sesleri eşliğinde uyanmak sizinde hakkınız.Kışın odanızda şömine keyfi yapabilir.Yazın ateş kuyusu etrafında keyifli vakit geçirebilirsiniz.
İstanbulun incisi yeşilin vatanı ağvada sizleri eşsiz doğa manzarasında ağırlamak ve sizleri şehir gürültüsünden bir an olsun uzaklaştırıp huzurlu bir tatil yapmanızı amaçlıyoruz.
İster şelalemizde su sesleri eşliğinde dinlenebilir isterseniz yeşillikler içinde hamaklarımıza uzanabilirsiniz.Ağva Nirvana Otel sizleri alışa gelmiş tatilin dışına çıkararak değişik bir konsept oluşturmaktadır; örneğin bahçemizdeki taş fırında yapılan balık ve et çeşitleriyle yöresel lezzetleri sunmaktayız.
Otelimiz hijyen,konfor ve doğallıktan ödün vermeden sizlere birinci kalite hizmet sunmaktadır. Odalarımızda 24 saat sıcak su, jakuzi,şömine,minibar,LED TV,klima,şifreli kasa ve wriless mevcuttur.Sabah kahvaltınızı ve akşam yemeğinizi dilerseniz odanıza isteyebilir dilersenizde bahçemizde yeşillikler içinde yapabilirsiniz.Misafirlerimizin tatil keyfini sağlamak amacıyla 12 yaş altı çocuk kabul etmemekteyiz.Otelimiz kilimli koyuna 4km ağva sahiline 3km mesafededir.

Fotoğraflar

İletişim bilgileri

Telefon: +90 216 721 71 13
Gsm: +90 535 370 22 43
Email: bilgi@agvanirvanaotel.com
Web:
www.agvanirvanaotel.com
Gps: 41.128221,29.844736
Rezervasyon ve bilgi isteği: Rezervasyon ve bilgi isteği göndermek için buraya tıklayınız.

Not: Sayfamızda bulunan bu yazının tüm hakkı tarafımızca noter huzurunda tastiklenmiş olup, sitenizde yayınlamak istediğiniz takdirde www.agvaotelleri.org adresine bağlantı vermeniz ve yazı kaynağını göstermeniz mecburidir, aksi davranışlarda yazımızın yayınlandığı sayfalar hakkında yasal işlem başlatılacağını tüm hakkı saklı olarak bildirmiş oluruz. Sayfanın yayınlanması için aşağıdaki texti yazının sonuna ekleyiniz.

Kaynakça: www.agvaotelleri.org