Ağva Orman Evleri

Ağva Forest Lodge beldemizin en güzel köylerinden olan Kurfallı köyü içerisinde bulunmaktadır. Kurfallı köyü bir yanı denize bakan, bir yanı nehir ve orman ile iç içedir. Ağva Forest Lodge çam ağaçları içerisinde, doğa ile iç içe geçmiş nadir işletmelerdendir.

Ağva Forest Lodge hepsi deniz cepheli-manzaralı iki kısımdan oluşur FOREST LODGE; 6 adet Sibirya çamlarından yapılmış, kütük geçmelerden oluşmuş tomruk evler ve 12 odalı ana binadan oluşmaktadır. Eski yerleşim alanı evler, kütük kaplamalarla kaplanmış oda içleride ahşapla döşenerek kütük otel havasına girmiştir.

Ağaçlarla tamamen çevrilmiş mekanda sizi sadece kuşlar gözetleyebilir. Odalarımızda doğal gaz sistemli ısınma mevcuttur. Bütün odalarda tv uydu yayın, şaç kurutma makinası ,geniş tuvalet banyo mevcuttur.

3 adet aile tipi odamız mevcuttur(4 yataklı). Kendinizi evinizde hissedeceğinizden hiç kuşkunuz olmasın.

Hafta içi kalırsanız SİNCAPLARLA arkadaşlık etme şansınız var. Kışın çam ağaçları arasında şömine basında geçireceğiniz anlarıda unutamayacaksınız.

Hele birde kar varsa agaçların sırtlarında. Ahsabın, çam ağaçları arasındaki asaleti, deniz manzarası ile birleşince doyulmaz bir tat oluşur Ağva sırtlarında, birde gözünüzü kapatıp dinlemeye başlarsanız konuşmaları kuşlar arasında, dalıp gidersiniz taa çocukluk yıllarınıza...

Fotoğraflar

ağva orman evleriağva orman evleriağva orman evleriağva orman evleriağva orman evleriağva orman evleriağva orman evleriağva orman evleriağva orman evleriağva orman evleriağva orman evleriağva orman evleriağva orman evleriağva orman evleriağva orman evleri ağva orman evleri ağva orman evleri ağva orman evleri

İletişim bilgileri

Telefon: -
Gsm: -
Email: -
Web:-
Gps: 41.131963,29.824512
Rezervasyon ve bilgi isteği: Rezervasyon ve bilgi isteği göndermek için buraya tıklayınız.

Not: Sayfamızda bulunan bu yazının tüm hakkı tarafımızca noter huzurunda tastiklenmiş olup, sitenizde yayınlamak istediğiniz takdirde www.agvaotelleri.org adresine bağlantı vermeniz ve yazı kaynağını göstermeniz mecburidir, aksi davranışlarda yazımızın yayınlandığı sayfalar hakkında yasal işlem başlatılacağını tüm hakkı saklı olarak bildirmiş oluruz. Sayfanın yayınlanması için aşağıdaki texti yazının sonuna ekleyiniz.

Kaynakça: www.agvaotelleri.org