Ağva Villa d'Or

Ağva Villa d'Or İstanbul’un yanı başı Ağva’da dinlenmeniz, başta İstanbul olmak üzere kalabalık şehir karmaşasından, yoğun şehir ve iş temposundan kaçmanız, keyifli bir tatilyaşamanız için gerekli her şeyin düşünüldüğü bir butik otel. Otelimiz  5 adedi balkonlu toplam 10 oda ve 29 yatak kapasitesiyle hizmetinizdedir.


Otelimiz denize 2 dakikalık yürüme mesafesindedir. Odalarımızda uydu yayınlı TV, fön makinesi, mini buzdolabı ve klima standart olarak bulunmaktadır. Ayrıca butik otelimizde ücretsiz kablosuz internet bulunmaktadır. Fiyatlarımıza zengin açık büfe kahvaltımız dahildir. Kişisel kullanım ürünleri (Terlik, diş fırçası seti, kulak çubuğu, şampuan v.s ) hijyenik ambalajlarında misafirlerimizin hizmetine verilmektedir.

Fotoğraflar

İletişim bilgileri

Telefon: +90 0216 721 75 02
Gsm: +90  0546 299 22 50
Email: agvavillador@hotmail.com
Web: www.agvavillador.com
Rezervasyon ve bilgi isteği: Rezervasyon ve bilgi isteği göndermek için buraya tıklayınız.

Not: Sayfamızda bulunan bu yazının tüm hakkı tarafımızca noter huzurunda tastiklenmiş olup, sitenizde yayınlamak istediğiniz takdirde www.agvaotelleri.org adresine bağlantı vermeniz ve yazı kaynağını göstermeniz mecburidir, aksi davranışlarda yazımızın yayınlandığı sayfalar hakkında yasal işlem başlatılacağını tüm hakkı saklı olarak bildirmiş oluruz. Sayfanın yayınlanması için aşağıdaki texti yazının sonuna ekleyiniz.

Kaynakça: www.agvaotelleri.org