Ağva Villa Park Motel

Ağva Villa Park Motel deniz sadece 100 metre uzaklıkta, Ağva' nın bütün güzelliklerini yaşayabileceğiniz, tüm ihtiyaçlarınızı araç kullanmadan giderebileceğiniz bir konumda kurulmuştur. Ağva sahiline yakınlığı nedeniyle özellikle tercih sebebi olan otelimiz 13 oda 30 yatak kapasitesine sahiptir.

Ağva Villa Park Motel odaları 24 saat sıcak su, uydu bağlantılı tv, duş, telefon, wireless internet bağlantısı gibi özellikler standart olarak sunulmaktadır..

Tatilin aile sıcaklığında yaşandığı bir mekanda konaklamak istemezmiydiniz?

Fotoğraflar

ağva butik otel resepsiyonağva Villa Park Motel odasıağva oda resmiağva butik otel resmiağva butik otel bahçe resmiağva nehir kenarı resmiağva butik otel dış resmiağva havuz kenarıağva şezlongağva masa tenisiağva yüksek görüntüağva butik otel resmiağva oyun sahasıağva butik otel resimlerindenağva oyun parkı

İletişim bilgileri

Telefon: +90 0216 721 77 78
Fax: +90 0216 721 77 77
Email: info@villaparkmotel.com
Web: www.villaparkmotel.com
Gps: 41.137668,29.853413
Rezervasyon ve bilgi isteği: Rezervasyon ve bilgi isteği göndermek için buraya tıklayınız.

Not: Sayfamızda bulunan bu yazının tüm hakkı tarafımızca noter huzurunda tastiklenmiş olup, sitenizde yayınlamak istediğiniz takdirde www.agvaotelleri.org adresine bağlantı vermeniz ve yazı kaynağını göstermeniz mecburidir, aksi davranışlarda yazımızın yayınlandığı sayfalar hakkında yasal işlem başlatılacağını tüm hakkı saklı olarak bildirmiş oluruz. Sayfanın yayınlanması için aşağıdaki texti yazının sonuna ekleyiniz.

Kaynakça: www.agvaotelleri.org