Ağva Wine Port Lodge Hotel

Nehir boyunca ilerlerken Londra'daki telefon kulübelerinden biriyle karşılaştığınızda sizleri bekleyen yeni bir maceranın başladığını anlıyorsunuz. Adına baktığınızda burada Şarap içeceğinize dair bir fikriniz oluşuyor, biraz daha ilerlediğinizde Türkiye'nin en büyük fenerinin küçültülmüş halini görüyorsunuz... Bunlar sizi bekleyen sürprizlerden birkaçı...

Türkiye'nin her yöresinden getirilen doğal taşlar ile farklı bir mimariye sahip "Wineport Lodge Agva", tamamıyla doğal malzemelerin göze hitap edilecek şekilde kullanılması prensibine sadık kalarak doğaya saygılı bir otel kurmuştur.

Fotoğraflar

İletişim bilgileri

Telefon: +90 0216 725 75 25
Fax: +90 216 725 77 25
Email: info@wineport.com.tr
Web: www.wineport.com.tr
Rezervasyon ve bilgi isteği: Rezervasyon ve bilgi isteği göndermek için buraya tıklayınız.

Not: Sayfamızda bulunan bu yazının tüm hakkı tarafımızca noter huzurunda tastiklenmiş olup, sitenizde yayınlamak istediğiniz takdirde www.agvaotelleri.org adresine bağlantı vermeniz ve yazı kaynağını göstermeniz mecburidir, aksi davranışlarda yazımızın yayınlandığı sayfalar hakkında yasal işlem başlatılacağını tüm hakkı saklı olarak bildirmiş oluruz. Sayfanın yayınlanması için aşağıdaki texti yazının sonuna ekleyiniz.

Kaynakça: www.agvaotelleri.org