Ağva Yeşilçay Tatil Köyü

Ağva Yeşilçay Tatil Köyü, Göksu Nehri kıyısında geniş bir arazi üstüne kurulu, birbirinden bağımsız ahşap yapılardan oluşan odaları, nehir kenarında iskelesi, a la carte olarak çalışan restoranı ve havuzu Ağva'da eksiksiz bir tatil imkanı sunmaktadır.
Ağva Yeşilçay tatil köyünde kurulu olan yapılardan misafirlerimizin tatili boyunca rahat ve huzurlu bir tatil geçirebilmesi amacı ile her türlü detay düşünülmüştür, odalarımız verandalı ve balkonlu olup nefis dere ve orman manzarasına sahiptir.

Fotoğraflar

ağva butik otel resepsiyonağva Yeşilçay Tatil Köyü odasıağva butik otel resmiağva butik otel bahçe resmiağva nehir kenarı resmiağva butik otel dış resmiağva havuz kenarıağva şezlongağva masa tenisiağva butik otel resmi

İletişim bilgileri

Telefon: +90 0216 721 73 48
Fax: +90 0216 721 73 51
Email: info@yesilcay.com.tr
Web: www.yesilcay.com.tr
Rezervasyon ve bilgi isteği: Rezervasyon ve bilgi isteği göndermek için buraya tıklayınız.

Not: Sayfamızda bulunan bu yazının tüm hakkı tarafımızca noter huzurunda tastiklenmiş olup, sitenizde yayınlamak istediğiniz takdirde www.agvaotelleri.org adresine bağlantı vermeniz ve yazı kaynağını göstermeniz mecburidir, aksi davranışlarda yazımızın yayınlandığı sayfalar hakkında yasal işlem başlatılacağını tüm hakkı saklı olarak bildirmiş oluruz. Sayfanın yayınlanması için aşağıdaki texti yazının sonuna ekleyiniz.

Kaynakça: www.agvaotelleri.org